Głosuj na Kandydatów Komitetu Wyborczego Lęborski Budżet Obywatelski !

Logo facebook

Głosuj na Kandydatów

Komitetu Wyborczego Lęborski Budżet Obywatelski.

 

Okręg nr 1 

ulice: I Armii Wojska Polskiego, Słowackiego

Komisja Wyborcza: Gimnazjum Nr 1 ul. I Armii WP 10

Dobry kandydat: Mateusz Piotrowski, Lęborski Budżet Obywatelski

 

 

Okręg nr 2

ulice: 3 Maja, Beniowskiego, Chłopska, Chojnicka, Generała Stanisława Maczka, Gliniana, Górników, Gryfa Pomorskiego, Henryka Arctowskiego, Hibnera, Hutnicza, Ignacego Domeyki, Jerzego Kukuczki, Kniewskiego, Kolejarzy, Ks. Szczepana Gracza, Majora Henryka Sucharskiego, Pułkownika Stanisława Dąbka, Robotnicza, Rutkowskiego, Rzemieślnicza, Spółdzielcza, Wróblewskiego

Komisja Wyborcza: Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Plater 13

Dobry kandydat: Andrzej Łakocki, Lęborski Budżet Obywatelski

 

 

Okręg nr 3

ulice: Legionów Polskich

Komisja Wyborcza: Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia, ul. Legionów Polskich 35

 

 

Okręg nr 4

ulice: 10 Marca, Dworcowa, Grunwaldzka, Jedności Robotniczej, Warszawska

Komisja Wyborcza: Zespół Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu  ul. Warszawska 17

Dobry kandydat: Marek Piotrowski, Lęborski Budżet Obywatelski (Certyfikat „Kandydat przyjazny rodzinie”)

 

 

Okręg nr 5

ulice: Dygasińskiego, Józefa Wybickiego, Juliana Węgrzynowicza, Sienkiewicza, Sieroszewskiego, Staszica, Zwycięstwa

Komisja Wyborcza: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 ul. Dygasińskiego 14

 

Okręg nr 6

ulice: Akacjowa, Brzozowa, Cisowa, Dębowa, Jagiellońska, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Mireckiego, Modrzewiowa, Plac Młodzieży, Wierzbowa.

Komisja Wyborcza: Przedszkole Nr 9 ul. Mireckiego 9

 

Okręg nr 7

ulice: Drzymały, Kilińskiego, Piotra Wysockiego, Plater, Traugutta, Zawiszy Czarnego

Komisja Wyborcza: Przedszkole Nr 2 ul. Plater 12

Dobry kandydat: Sławomir Poklękowski, Lęborski Budżet Obywatelski

 

Okręg nr 8

ulice: Artylerzystów od numeru 22 do 41, Batalionu Zośka, Dywizjonu 303, Generała Stanisława Sosabowskiego, Harcerzy, Mazurska, Orląt Lwowskich, Powstania Styczniowego, Powstańców Warszawy, Strzelców Podhalańskich, Szarych Szeregów, Śląska, Topolowa, Wielkopolska

Komisja Wyborcza: Szkoła Podstawowa Nr 8, Wejście A, ul. Mireckiego 10

Dobry kandydat: Marek Joniec, Lęborski Budżet Obywatelski

 

Okręg nr 9

ulice: 1 Maja, Armii Krajowej numery 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 45, 47, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, Bieszki, Okrzei

Komisja Wyborcza: Przedszkole Nr 1 ul. Czołgistów 37

Dobry kandydat: Włodzimierz Klata , Lęborski Budżet Obywatelski (Certyfikat „Kandydat przyjazny rodzinie”)

 

Okręg nr 10

ulica: Czołgistów

Komisja Wyborcza: Starostwo Powiatowe, ul. Czołgistów 5

 

Okręg nr 11

ulice: Głowackiego, Kwiatowa, Orlińskiego, Pilotów, Pionierów, Plac Kopernika, Prusa, Skarżyńskiego, Mieczysława Stryjewskiego, Weterynaryjna

Komisja Wyborcza: Zespół Szkół Nr 3 (dawna SP nr 4] ul. Aleja Wolności 31

Dobry kandydat: Ireneusz Mielewczyk, Lęborski Budżet Obywatelski

 

Okręg nr 12

ulice: Aleja Wolności numery parzyste od nr 2 do nr 48, Bohaterów Westerplatte, Kazimierza Wielkiego, Kellera, Michała Mostnika, Plac Piastowski, Rodła, Władysława Łokietka

Komisja Wyborcza: Specjalny Ośrodek Szk-Wychowawczy Internat ul. Plac Piastowski 6

Dobry kandydat: Anna Syldatk-Barzowska, Lęborski Budżet Obywatelski

 

Okręg nr 13

ulice: Artylerzystów od numeru 1 do 21 A, Błękitna, Kanałowa, Komuny Paryskiej, Kujawska, Lotników, Lubelska, Łowicka, Małopolska, Matejki, Mazowiecka, Myśliwska, Podhalańska, Pomorska, Sandomierska, Saperów, Słoneczna, Sudecka, Tatrzańska, Zielona

Komisja Wyborcza: Szkoła Podstawowa Nr 8, Wejście B, ul. Mireckiego 10

 

Okręg nr 14

ulice: Aleja Wolności – numery nieparzyste od nr 1 do nr 73, Armii Krajowej od nr 1 do nr 19 i numery 21 i 23, Batalionów Chłopskich, Curie- Skłodowskiej, Findera, Grottgera, Konopnickiej, Korczaka, Plac Pokoju, Plac Spółdzielczy, Plac Żwirki i Wigury, Przymurna, Reja, Staromiejska

Komisja Wyborcza: Urząd Miejski ul. Armii Krajowej 14

Dobry kandydat: Jarosław Gryń, Lęborski Budżet Obywatelski

 

Okręg nr 15

ulice: Buczka, Kossaka, Krótka, Malczewskiego, Opolska, Poznańska, Witkacego, Wrocławska, Zofii Witkowskiej

Komisja Wyborcza: Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Kossaka 103

Dobry kandydat: Arkadiusz Mielewczyk, Lęborski Budżet Obywatelski

 

Okręg nr 16

ulice: Basztowa, Cegielniana, Derdowskiego, Długosza, Franciszkańska, Gajowa, Gdańska, Gierymskiego,Graniczna, Grodzieńska, Jagodowa, Jeżynowa, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kasprzaka, Korzenna, Leśna, Lipowa, Lwowska, Łączna, Malinowa, Miętowa, Miodowa, Młynarska, Stanisława Mikołajczyka, Ogrodowa, Orzeszkowej, Paderewskiego, Piękna, Plac Świętego Jakuba, Polna, Poziomkowa, Przemysłowa, Przyzamcze, Pułaskiego, Skoczylasa, Solna, Spokojna, Stwosza, Styki, Syrokomli, Waryńskiego, Wiejska, Wileńska Wincentego Witosa, Wrzosowa, Wyczółkowskiego

Komisja Wyborcza: Przedszkole Nr 6 ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 7

 

Okręg nr 17

ulice: Aleja Niepodległości, Chopina .Dąbrowskiego, Generała Sikorskiego, Handlowa, 9 Maja, Marcinkowskiego, Moniuszki, Różyckiego, Skargi, Targowa, Wyspiańskiego

Komisja Wyborcza: Przedszkole Nr 5 ul. Wyspiańskiego 1

Dobry kandydat: Sebastian Syldatk, Lęborski Budżet Obywatelski

 

Okręg nr 18

ulice: Bolesława Krzywoustego od nr 17 do nr 34, Ceynowy, Drętowo, Kartuska, Kaszubska, Kolonia, Obrońców Wybrzeża, Polskich Marynarzy

Komisja Wyborcza: ENERGA-OPERATOR S.A. Rejon Dystrybucji Lębork ul. Bolesława Krzywoustego 34A

 

Okręg nr 19

ulice: Abrahama, Bolesława Krzywoustego od nr 1 do nr 16 i od nr 35 do nr 60 i nr 60B, Grudziądzka, Jana Pawła 11, Aleksandra Majkowskiego, Mieszka I, Mściwoja II, Nałkowskiej, Piecewo, Rogali, Staffa, Tczewska, Toruńska, Tuwima, Zwarowska, Żeromskiego 60 C

Komisja Wyborcza: Przedszkole Nr 10 ul. Bolesława Krzywoustego 6

 

Okręg nr 20

Czecha, Generała Bema, Kościuszki, Marusarzówny, Teligi od nr 12 do nr 22, Władysława IV

Komisja Wyborcza: Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kościuszki 14 Sala Gimn. Wej. B

 

Okręg nr 21

Konopackiej, Kusocińskiego, Henryka Lasaka, Małoszycka, Olimpijczyków, Osiedle Leśne, Roszarnicza, Słupska, Sportowa, Stamma, Teligi nr 4, Żeromskiego od nr 1 do nr 6

Komisja Wyborcza: Pływalnia Miejska RAFA ul. Olimpijczyków 31

 

10376914_1493964927542092_8269702645779968452_n